Manuál apoštola dobrého anděla

MA_1

Kdo jsou apoštolové DOBRÉHO ANDĚLA?

Lidé známí i neznámí, fanoušci DOBRÉHO ANDĚLA, kteří mají chuť se zapojit a projektu pomoci. Nejedná se přitom pouze o pomoc finanční, ale i jinou – nápadů a možností je více.


Jak pomoci jinak?

Připravili jsme pro Vás několik příkladů, jak nám můžete dle svých možností pomoci. Za Vaši pomoc budeme velmi rádi, chtěli bychom Vás ale požádat o to, abyste se drželi našich principů a pravidel, která uvádíme níže. V případě jakýchkoli nejasností se na nás neváhejte obrátit :)

Sociální sítě

Staňte se našimi fanoušky na sociálních sítích, sdílejte naše příspěvky, komentujte, „lajkujte”… a pomozte nám šířit myšlenku DOBRÉHO ANDĚLA.

WEB/BLOG

Máte vlastní webovou stránku, píšete blog? Pomozte nám umístit články o DOBRÉM ANDĚLOVI nebo třeba napište, jaké to je, být Dobrým andělem.

Pomoci nám můžete také s umístěním našich bannerů.

„na ŽIVO”

Jste hrdými Dobrými anděli? Dejte to o sobě vědět! Rádi Vám pošleme samolepku, odznáček nebo třeba nálepku na auto či na dveře.

MA_2

Sousedé

Žijí kolem Vás další Dobří andělé? Zapojte se do projektu Zde bydlí Dobří andělé a staňte se Městem, Obcí, Čtvrtí nebo Osadou Dobrých andělů!

Zaměstnání

Je na Vašem pracovišti více Dobrých andělů? Není jím třeba Váš kolega u vedlejšího stolu? Spojte síly a zapojte se do projektu „Zde pracují Dobří andělé”.

ZPDA_3

A DALŠÍ…

Máte k dispozici reklamní plochy, můžete nám zajistit různé služby, které by nám pomohli dát o DOBRÉM ANDĚLOVI dále vědět (např. tisk), nebo máte jakékoli další nápady? Kontaktujte nás, rádi je s Vámi probereme!

Co je dobrý anděl?

Nadace DOBRÝ ANDĚL podporuje rodiny s dětmi, které se vlivem rakoviny nebo jiné vážné nemoci dostaly do finanční tísně.

Jeho základní pilíře jsou:

DO POSLEDNÍHO HALÉŘE

Veškeré příspěvky dárců, Dobrých andělů, jsou rodinám předávány v plné výši. Provozní náklady nadace jsou hrazeny z prostředků jejích zakladatelů a dalších filantropů.

VÍTE, KOMU POMÁHÁTE

Každý Dobrý anděl získá při registraci přístup na svůj Andělský účet, kde si může kdykoliv najít, komu jeho konkrétní příspěvek pomohl, a přečíst si životní příběh rodin, kterým pomáhá.

POMÁHÁTE PRAVIDELNĚ

Léčba závažných onemocnění je dlouhodobá. Rodiny příjemců tak potřebují pravidelnou pomoc Dobrých andělů, která jim pomáhá pokrýt jak výdaje s léčbou spojené, tak pokles příjmů.


Komu dobří andělé pomáhají?

Rodinám s nezaopatřenými dětmi, kde dítě nebo rodič onemocněli rakovinou nebo dítě trpí jiným závažným onemocněním, například cystickou fibrózou, nemocí motýlích křídel, svalovou dystrofií Duchenne, Crohnovou nemocí, selháním orgánů nebo závažnou metabolickou poruchou.

MA_3

Máte takovouto rodinu ve svém okolí? Dejte jim o Systému pomoci DOBRÉHO ANDĚLA vědět, budeme rádi, pokud jim na nás předáte kontakt!


Jak se stát dobrým andělem?kontakty

apostolove@dobryandel.cz

733-119-119

newsletter_2014-06_dekujeme