Manuál apoštola Dobrého anděla

MA_1

Kdo jsou apoštolové DOBRÉHO ANDĚLA?

Lidé známí i neznámí, fanoušci Dobrého anděla, kteří mají chuť se zapojit a projektu pomoci. Nejedná se přitom pouze o pomoc finanční, ale i jinou – nápadů a možností je více.


Jak pomoci jinak?

Připravili jsme pro Vás několik příkladů, jak nám můžete dle svých možností pomoci. Za Vaši pomoc budeme velmi rádi, chtěli bychom Vás ale požádat o to, abyste se drželi našich principů a pravidel, která uvádíme níže. V případě jakýchkoli nejasností se na nás neváhejte obrátit :)

Sociální sítě

Staňte se našimi fanoušky na sociálních sítích, sdílejte naše příspěvky, komentujte, „lajkujte”… a pomozte nám šířit myšlenku nadace.

WEB/BLOG

Máte vlastní webovou stránku, píšete blog? Pomozte nám umístit články o nadaci nebo třeba napište o tom jaké to je být Dobrým andělem.

Pomoci nám můžete také umístěním našich bannerů.

„na ŽIVO”

Jste hrdými Dobrými anděli? Dejte to o sobě vědět! Rádi Vám pošleme samolepku, odznáček nebo třeba nálepku na auto či na dveře. K dispozici je Vám také e-shop Pro radost Dobrým andělům, ve kterém najdete nejrůznější andělské výrobky.

MA_2

Sousedé

Žijí kolem Vás další Dobří andělé? Zapojte se do projektu „Zde bydlí Dobří andělé“ a staňte se Městem, Obcí, Čtvrtí nebo Osadou Dobrých andělů!

Zaměstnání

Je na Vašem pracovišti více Dobrých andělů? Není jím třeba Váš kolega u vedlejšího stolu? Spojte síly a zapojte se do projektu „Zde pracují Dobří andělé”.

ZPDA_3

A DALŠÍ…

Máte k dispozici reklamní plochy, můžete nám zajistit různé služby, které by nám pomohli dát o Dobrém andělovi dále vědět (např. tisk), nebo například píšete do nějakého média (deníku, obecního zpravodaje, časopisu…)? Máte jakékoli další nápady? Kontaktujte nás, rádi je s Vámi probereme!

Co je dobrý anděl?

Nadace DOBRÝ ANDĚL podporuje rodiny s dětmi, které se vlivem onkologického nebo jiného vážného onemocnění dostaly do těžké situace.

Jeho základní pilíře jsou:

DO POSLEDNÍHO HALÉŘE®

Všechny finanční příspěvky, které do Systému od Dobrých andělů přijdou v daném měsíci, jsou vždy první pracovní den následujícího měsíce odeslány potřebným rodinám. Veškeré provozní náklady nadace jsou hrazeny ze soukromých financí jejích zakladatelů a dalších filantropů.

VÍTE, KOMU POMÁHÁTE

Každý dárce – Dobrý anděl – získá při registraci automaticky přístup na svůj Andělský účet, kde si může kdykoliv najít, komu jeho konkrétní příspěvek pomohl, a přečíst si životní příběh rodin, kterým pomáhá.

POMÁHÁTE PRAVIDELNĚ

Léčba závažných onemocnění je dlouhodobá. Rodiny příjemců tak potřebují pravidelnou pomoc Dobrých andělů, která jim pomáhá pokrýt jak výdaje s léčbou spojené, tak pokles příjmů.


Komu dobří andělé pomáhají?

Rodinám s nezaopatřenými dětmi, kde se dítě nebo rodič potýká s onkologickým onemocněním nebo kde dítě trpí jiným závažným onemocněním, např. cystickou fibrózou, nemocí motýlích křídel, svalovou dystrofií Duchenne, selháním orgánů, závažnou metabolickou poruchou a dalšími.

MA_3

Máte takovouto rodinu ve svém okolí? Dejte jim o Systému pomoci nadace vědět, budeme rádi, pokud jim na nás předáte kontakt!


Jak se stát dobrým andělem?kontakty

[email protected]

733-119-119

newsletter_2014-06_dekujeme