Dobří andělé slaví 10. narozeniny

Oslavte je společně s námi a pomozte najít další Dobré anděly

Nebojte se sdílet dobrou věc – řekněte svým přátelům a známým, že i Vy jste Dobrými anděly způsobem, který je vám nejbližší. Podělte se s nimi o své zkušenosti a radost, inspirujte! Možná si teď říkáte: „Nechci se chlubit, kvůli tomu přece nepomáhám…“ Rozumíme, ale na druhou stranu víme, že dobré zprávy se šíří mnohem pomaleji než ty, které si to často ani nezaslouží. Především ale víme, že mnozí z Vás se o Dobrém andělovi dozvěděli právě od svých přátel či známých. A s kamarádem můžete vždy probrat všechna pro a proti :-) A to je ta největší pomoc. Děkujeme!

Pro ty z Vás, kteří by chtěli tímto způsobem pomoci šířit myšlenku Dobrého anděla dále, jsme připravili několik tipů.

Jak na to?

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Staňte se našimi fanoušky na sociálních sítích, sdílejte naše příspěvky, komentujte, „lajkujte”… a pomozte nám šířit myšlenku Dobrého anděla. Napište na sociální sítě vlastní příspěvek, sdílejte naše videa, povězte ostatním o svém Dobrém andělství! Nebojte se říct #hledamdobreandely :-) Na Facebooku si můžete také nastavit do profilové fotky andělský rámeček.

PŘEDSTAVTE Dobrého anděla

Proč jste si vybrali nadaci Dobrý anděl? Jaké to je být Dobrým andělem a pomáhat rodinám? Jak Systém pomoci funguje? Neváhejte se o své zkušenosti podělit se svým okolím! Pomoci Vám může například video o tom, jak Dobří andělé pomáhají.

bublina_jak
bublina_dph

„NA ŽIVO”

Označte si dveře, poštovní schránku, notebook či třeba mobil některou z našich samolepek – třeba inspirujete svého souseda a najdete s někým společné téma k hovoru. Nebo si pořiďte něco z našeho andělského e-shopu Pro radost a „blýskněte se“ třeba stylovými ponožkami :-)

INSPIRUJTE OSTATNÍ

Rádi Vám zašleme naše propagační materiály v tištěné či online verzi. Společně můžeme také například připravit článek pro Vaše oblastní noviny, webové stránky či jiné komunikační kanály. Pomoci nám můžete také s umístěním bannerů na svůj blog či webové stránky.

dekujeme

Prosba a pravidla nadace

Každý Dobrý anděl by měl přispívat sám za sebe, jedině tak je pomoc naprosto transparentní, neboť si ve svém Andělském účtu může ověřit rozdělení finančních příspěvků do posledního haléře a přečíst si příběh rodiny, které pomáhá. Prosíme, nevybírejte příspěvky formou sbírek do kasiček, výtěžků ze vstupného, prodeje výrobků či služeb. Nepoměrně více pomůže rodinám šíření myšlenky pomoci nadace Dobrý anděl.

Máte nápad?

Napište nám na [email protected]