Pravidelná pomoc má smysl

Léčba závažných onemocnění je dlouhodobá. Rodiny příjemců tak potřebují pravidelnou pomoc Dobrých andělů, která jim pomáhá pokrýt jak výdaje s léčbou spojené, tak pokles příjmů. Nadace Dobrý anděl podporuje rodiny, v nichž dítě nebo rodič trpí onkologickým onemocněním, případně rodiny, ve kterých onemocnělo dítě jiným závažným onemocněním. Veškeré příspěvky dárců, Dobrých andělů, jsou vždy do posledního haléře odeslány rodinám. Pomoc pro rodiny je pravidelná a dlouhodobá, příspěvky jsou odesílány každý měsíc a umožňují tak rodinám zvládat náročnou léčbu lépe.

Pomozte nám šířit dobrou myšlenku pravidelné pomoci

Dejte vědět ostatním, že i Vy pravidelně pomáháte rodinám v těžké životní situaci!
Nebojte se říci, jak dlouho Vám Dobří andělé pomáhají!
Protože počet měsíců pomoci je #vicnezcislo

vicnezcislo_01

 Jak na to?

Vyfoťte se s počtem měsíců, po které pomáháte rodinám, případně po které Vás Dobří andělé podporují. Nebojte se zapojit fantazii ;-)

Fotku umístěte na své sociální sítě (Facebook, Instagram, Twitter…) a označte v příspěvku stránku nadace @dobryandel společně s hashtagem #vicnezcislo – jen tak vaši fotku budeme moci najít a zařadit do galerie níže.

Těšíme se na ně!

Tipy a triky

Kde najdete nadaci Dobrý anděl na sociálních sítích?

Sdílejte akci „víc než číslo“ s ostatními

[instagram-feed id=“5819353203“ showheader=false showfollow=false cols=6 num=30 showbutton=true buttontext=“Další fotografie“ buttoncolor=“#C10F23″ buttontextcolor=“#fff“ ]

Pravidla akce