Podívejte se, kolik Dobrých andělů žije kolem Vás

Kdo jsou Dobří andělé?

Dobří andělé pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL rodinám, kde má rodič nebo dítě onkologické nebo jiné závažné onemocnění, a které se vlivem této nemoci dostaly do těžké životní situace. Díky Dobrým andělům zvládají rodiny toto těžké období snadněji.

Mapa Dobrých andělů

Jak to funguje?

Mapa Dobrých andělů zobrazuje počty Dobrých andělů v jednotlivých městech, obcích či čtvrtích. Přepnout si ji můžete také na zobrazení podle okresu nebo kraje. Anonymizovaná data jsou získávána přímo od samotných dárců, kteří mají ve svém Andělském účtu vyplněnu obec nebo PSČ. Mapa se aktualizuje 1x denně.

Podrobnost zobrazení detailu mapy je maximálně na úrovni PSČ, Dobří andělé z menší obce, jež má PSČ stejné jako nejbližší větší obec, jsou tedy započítáni do počtu Dobrých andělů v této větší obci. Velká města jsou zobrazena jako celek, případně rozdělena do několika částí.

Připravili jsme pro Vás také možnost umístit na své webové stránky bannery s aktuálním počtem Dobrých andělů - pochlubte se ostatním, kolik dárců je právě ve Vašem městě či obci, okresu nebo kraji!

ZBDA-logo_mapa

Znáte další Dobré anděly? Zapojte se do projektu Zde bydlí dobří andělé

Stačí, abyste našli minimálně jednoho dalšího Dobrého anděla ve Vašem městě či obci, kteří přispívají rodinám v nouzi, a můžete se jednoduše zapojit do projektu „Zde bydlí Dobří andělé”. Pomůže Vám v tom mapa, případně můžete sami aktivně začít hledat a posílit tak řady Dobrých andělů.

Do projektu se již zapojili