Přeskočit na obsah
Zpět na všechny články
Podcast
6. 5. 2026
0
0

Věděl to už Shakespeare – 12. díl podcastu Všecko DOBRÝ

Kolik opravdu dobrých rad člověk za život dostane? Kolik z nich si skutečně vezme k srdci?

V této epizodě se vracíme k dílu Williama Shakespeara. K myšlenkám, které v jeho Hamletovi zazněly před více než 400 lety a stále platí. Stejně jako to, že se jimi často neřídíme. Proč není nutné říkat úplně všechno, co nám proběhne hlavou, nebo proč je mnohem lepší poslouchat než mluvit, i když většina z nás dělá přesný opak? A kolik energie vlastně investovat do rozhodování?

Zkrátka a dobře, pokud chcete slyšet pár dobrých myšlenek – tentokrát nejen od Petra, ale i od Shakespeara – zveme vás k poslechu! 🙂

Podcast Všecko DOBRÝ najdete na SpotifyApple Podcasts a Youtube Podcasts. Sledujte jej také na síti Instagram nebo Facebook!

Staňte se i vy Dobrým andělem!

Dobří andělé podporují rodiny, v nichž se dítě nebo jeden z rodičů potýká s onkologickým nebo jiným vážným onemocněním a které se vlivem této nemoci ocitly ve složité životní situaci. Umožněte jim soustředit se na to nejdůležitější – zdraví svých blízkých.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.